Akcesoria do montażu płyt

Płyty warstwowe, niezależnie od przeznaczenia  (ścienne, dachowe, chłodnicze), wymagają do montażu dodatkowych produktów i akcesoriów. Prawidłowo wykonany montaż płyt warstwowych opiera się nie tylko na konstrukcji budynku oraz płycie warstwowej, ale powinien być prowadzony przy użyciu wysokiej jakości produktów i akcesoriów do montażu. 

Wykonanie montażu płyty warstwowej nie może obyć się bez silikonu oraz pianki montażowej.  Nasza firma do tego typu prac poleca pianki montażowe oraz silikony firmy Soudal, uznanej na rynku i niezawodnej przy montażu firmy, która od wielu lat znajduje uznanie wśród klientów na polskim rynku.

Soudal Pianki i silikony Soudal Soudal Pianki i silikony

Kolejnym elementem niezbędnym podczas montażu płyty warstwowej są wkręty montażowe. Przedsiębiorstwo AgroPanel poleca wkręty montażowe firmy Hemar, gwarantujemy ich wysoką jakość oraz niezawodną współpracę z oferowanymi przez nas płytami. Zapewniamy Państwa o wytrzymałości użytych materiałów do łączenia płyt.

 Hamar wkręty  Wkręty Hamar

Wszystkie zakupione w naszej firmie akcesoria do montażu płyt są najwyższej jakości i rekomendujemy ich wykorzystanie w trakcie procesu montowania płyty warstwowej na konstrukcji. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze niezbędnych produktów umożliwiających efektywny montaż płyty.