PRODUKTY

Posiadamy szeroką gamę płyt warstwowanych i produktów wykończeniowych. Z myślą o potrzebach klientów przygotowaliśmy pełną ofertą z zakresu budownictwa przemysłowego począwszy od kompletnej propozycji płyt warstwowych, blacho dachówki i blachy trapezowej po stolarkę PCV i aluminiową oraz obróbki blacharskie wraz z całkowitym zasobem akcesoriów do montażu.

Tak przygotowana oferta pozwala Państwu na zapatrzenie się we wszystkie niezbędne produkty w naszej firmie. Nasie specjaliści z chęcią doradzą, które produkty są wartę Państwa uwagi oraz spełnią pokładane w nich oczekiwania ze względu na przeznaczenie budynków, budynków z których zostaną zbudowana.

blachodachowka  Obróbki blacharskie  AgroPanel Łukowo  Płyta warstwowa drugogatunkowa 
 Płyta dachowa poliuretanowa  Płyty II gatunkowe  Płyta z wełną mineralną  Płyta obornicka poliuretanowa


Obornickie Centrum Płyty Warstwowej AgroPanel zajmuje się świadczeniem usług w zakresie cięcia oraz profilowania blach dachowych, a także wykonywania obróbek blacharskich niezbędnych do prawidłowego wykończenia dachu zabudowanego przy użyciu płyty dachowej. Niewłaściwa szerokość czy grubość płyty warstwowej nie jest dla nas problemem, posiadamy profesjonalne maszyny, które wykonując cięcie płyty warstwowej na zadanym wymiar.

Obróbki wykonywane z blachy Profilowanie blach Cięcie płyty w przekroju pionowym Przecięcie płyty warstwowej na długości