Płyty styropianowe dachowe EPS

     Płyty warstwowe styropianowe używane przy produkcji dachów w pawilonach handlowych lub halach handlowych to materiały wysokiaj jakości oraz wytrzymałości. Przez wytrzymałość rozumiemy tutaj szczególnie odporność na nacisk związany z zalegającą zimą na dachach pokrywą śnieżną. Styopian jestt materiałem wykorzystywanym do ochrony cieplnej podłóg, dachów i stropodachów budynków mieszkalnych, przemysłowych i publicznych. 

      Wszystkie rodzaje plyt sprzedawanych przez firmę AgroPanel posiadaja rekomendacje techniczne Państwowego Instytutu Techniki Budowlanej. Asortyment oferowany przez naszą firmę obejmuje kilka różnych odmian płyta, różniących się właściowściami izolacyjnymi oraz mechanicznymi. Płyty występują również w postaci w charakterystyczne kropki, jest to znak firmowy płyt styropianowych z dodatkiem rozproszonych granulek zawierających śladowe ilości grafitu. 

       Grafit jest istotnym elementem produkcji płyt warstwowyc, ponieważ wprowadzenie granulek tej substancji podczas produkcji styropianu, bardzo dobrze wpływa na poprawę własności izolacyjnych.

Zobacz też: płyty ścienne

GALERIA

Płyta dachowa Płyty dachowe Płyty dachowe Płyty dachowe
stat4u